Biuro rachunkowe Mińsk Mazowiecki – księgowa

Jesteś przedsiębiorcom z Mińska Mazowieckiego i poszukujesz księgowego, który zaopiekuje się Twoimi dokumentami księgowymi, tak abyś mógł spokojnie i bezpiecznie rozwijać swoją firmę? Jeśli dopiero rozpoczynasz swoją działalność lub chcesz zmienić dostawcę usług księgowych, Biuro Rachunkowe Petra w Mińsku Mazowieckim, poleca swoje usługi nie tylko w zakresie księgowości, ale także kadr i płac ze wsparciem własnego, innowacyjnego systemu IT dla przedsiębiorcówPetra24.

Księgowa Mińsk Mazowiecki – oferta dla firm

Księgowa w Mińsku Mazowieckim Biura Rachunkowego Petra oferuje najwyższej jakości usługi dla przedsiębiorstw. Dzięki 11-letniemu doświadczeniu i ciągłemu rozwojowi, a także zaufaniu ponad 680 przedsiębiorców, dobrze zna potrzeby firm dla których świadczy usługi. Jednocześnie do każdego Klienta podchodzi indywidualnie, aby rozpoznać i zaoferować najbardziej zoptymalizowane usługi, które zapewnią przedsiębiorcy pełne wsparcie księgowe oraz kadrowo-płacowe. Biuro Rachunkowe Mińsk Mazowiecki oferuje wsparcie dla:

 • działalności gospodarczych osób fizycznych,
 • Spółek z o. o.,
 • spółek komandytowych,
 • spółek jawnych,
 • spółek cywilnych,
 • spółek akcyjnych,
 • spółek nieruchomościowych,
 • prostych spółek akcyjnych,
 • spółek partnerskich,
 • fundacji,
 • stowarzyszeń,
 • klubów sportowych,
 • NGO.

Oferta Biura Rachunkowego Mińsk Mazowiecki obejmuje: księgowość, kadry i płace, rachunkowość zarządcza i raportowanie zarządcze, podatki, księga przychodów i rozchodów, faktury, pełna księgowość online, sprawozdawczość finansową, księgowość spółek, nadzór księgowy i dyrektor finansowy na godziny, systemowe rozwiązania optymalizujące prace administracyjne (np. e-obieg dokumentów) i procesy księgowe, wsparcie prawno-podatkowe dla zarządów i likwidatorów i wiele innych. Ponadto oferuje zindywidualizowaną pomoc dla klientów na ich specjalne życzenie, jak m.in.: reprezentowanie klientów przed US, ZUS oraz przed innymi instytucjami – nie związane z obsługiwaną działalnością, a także wyprowadzanie powstałych przed współpracą z księgową Mińsk Mazowiecki, zaległości księgowych oraz przygotowanie na życzenie Klienta sprawozdania finansowego w ciągu roku obrachunkowego, np. do banku. Ponadto Biuro Rachunkowe Petra reprezentuje klienta przed organami skarbowymi i ZUS. Przedsiębiorcy współpracujący z Księgową w Mińsku Mazowieckim, mogą być pewni, że dzięki sprawdzaniu na bieżąco zmian w przepisach przez kadrę biura Petra, ich firma zawsze działa zgodnie z obowiązującymi przepisami i prawem.

Księgowa Mińsk Mazowiecki oferta kadrowo-płacowa

Poza ofertą tradycyjnej księgowości, Biuro Rachunkowe w Mińsku Mazowieckim, proponuje przedsiębiorcom ofertę kadrowo-płacową, która obejmuje m.in.: paczki przelewów wynagrodzeń, kontakty z ZUS, US i PFRON, przygotowanie dokumentów pracowniczych (zatrudnienie, porozumienia, zwolnienie), rozliczanie podatku od osób fizycznych, tworzenie listy płac wg wszystkich systemów płacowych. Dla klientów poszukujących wsparcia kadrowo-płacowego poza swoją firmą, Księgowa Mińsk Mazowiecki oferuje tzw. outsourcing kadrowo-płacowego z pełnym wglądem pracodawcy do danych i raportów kadrowo-płacowych.

Księgowość online – wyjątkowy system IT dla przedsiębiorców

Biuro Rachunkowe Petra w swych priorytetowych zadaniach stawia na rozwój i innowacyjność. Tradycyjna księgowość idzie tutaj w parze z nowoczesnymi rozwiązaniami, które umożliwiają przedsiębiorcy dostęp do dokumentów księgowych, archiwum faktur, a także możliwości ich wystawiania przez 24/7 w każdym momencie i miejscu, w którym będzie. Specjaliści z Biura księgowego Mińsk Mazowiecki, zapewniają wdrożenie do systemu, a także gotowi są pomóc przy ewentualnych wątpliwościach i pytaniach, które mogą pojawić się w przyszłości. Dodatkowo, system można dopasować pod indywidualne potrzeby przedsiębiorcy – w tym również, możliwość wyboru języka obcego, w którym Klient chce obsługiwać program. Dzięki wsparciu systemu IT, księgowość online zapewnia przedsiębiorcy działania księgowe i kadrowo-płacowe w każdej chwili, bez konieczności pojawiania się w stacjonarnym biurze.

Wykwalifikowana kadra profesjonalnym wsparciem przedsiębiorców w Mińsku Mazowieckim

Na rzetelność i profesjonalizm księgowości w Mińsku Mazowieckim, wpływa wykwalifikowana kadra profesjonalistów z zakresu księgowości, kadr i płac dla których księgowość to pasja. Zespół wspierany jest przed programistów, wdrożeniowców, a także biegli księgowi, doradcy podatkowi oraz Kancelaria Radców Prawnych.

Biuro Rachunkowe Mińsk Mazowiecki to doskonały wybór dla przedsiębiorców, którzy chcą znaleźć zaufanego księgowego. Wieloletnie doświadczenie, biura w całej Polsce i innowacyjne rozwiązania, sprawiają, że Biuro Petra to lider na rynku nowoczesnej księgowości. Zadzwoń i umów się na wizytę z Księgową w Mińsku Mazowieckim i dowiedz się, w jaki sposób mogą wesprzeć Ciebie w zakresie księgowości, kadr i płac oraz IT. Nie zwlekaj!