Biuro rachunkowe Ostrołęka – księgowa

Ostrołęka, ośrodek przemysłu energetycznego, budowlanego, celulozowo-papierniczego oraz spożywczego. Swoje działalności prowadzi tutaj ponad 5000 przedsiębiorców głównie z sektora małych i średnich firm, choć nie tylko. Jeśli więc prowadzisz własne przedsiębiorstwo i szukasz pewnej, sprawdzonej i rzetelnej księgowej – sprawdź ofertę Biura Rachunkowego Ostrołęka.

Księgowa Ostrołęka – Twój zaufany doradca

Księgowa w Ostrołęce Biura Rachunkowego Petra to zaufany doradca już ponad 680 przedsiębiorców w całej Polsce. Dzięki 11 letniemu doświadczeniu i ciągłemu rozwojowi, staje się liderem na rynku nowoczesnej księgowości – czyli połączenia tradycyjnej księgowości z innowacyjnymi rozwiązaniami, takich jak własny i nowoczesny system IT dla firm. Na sukces Biura Rachunkowego Ostrołęka składa się szereg elementów, takich jak: profesjonalna kadra specjalistów z zakresu księgowości, kadr i płac oraz IT, a także indywidualne podejście do klienta, rozpoznanie potrzeb firmy i dostosowanie pod przedsiębiorstwo planu księgowego. Księgowa Ostrołęka proponuje klientom współpracę opartą o biznesowe partnerstwo, którego fundamentem jest rzetelna praca na rzecz przedsiębiorcy, a także wzajemne zaufanie. Specjaliści biura rachunkowego Petra, dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wiedzą jak ważną rolę we współpracy klienta i księgowego, pełni zaufanie. Dlatego decydując się na skorzystanie z usług księgowej w Ostrołęce, masz pewność, że Twoje sprawy księgowe, a także kadrowo-płacowe zostaną poprowadzone pewnie i rzetelnie. Dzięki regularnemu kształceniu się kadry biura Petra i sprawdzaniu przepisów, masz pewność, że Twoja firma zawsze działa zgodnie z prawem i obowiązującymi przepisami.

Oferta dla firm księgowej w Ostrołęce

Biuro Rachunkowe Ostrołęka zapewnia kompleksowe usługi z zakresu księgowości, kadr i płac oraz IT. Oferta współpracy skierowana jest do następujących podmiotów: spółki z o. o., spółki komandytowe, spółki jawne, spółki cywilne, spółki akcyjne, spółki nieruchomościowe, proste spółki akcyjne, spółki partnerskie, fundacje, stowarzyszenia, kluby sportowe, NGO oraz działalność gospodarczą osób fizycznych. Księgowa Ostrołęka zapewnia pełne usługi dla małych, średnich i dużych firm – również z zasięgiem międzynarodowym. Oferta biura rachunkowego Petra obejmuje: księgowość, kadry i płace, rachunkowość zarządczą i raportowanie zarządcze, podatki, księgę przychodów i rozchodów, faktury, pełną księgowość online, sprawozdawczość finansową, księgowość spółek, nadzór księgowy i dyrektor finansowy na godziny, systemowe rozwiązania optymalizujące prace administracyjne (np. e-obieg dokumentów) i procesy księgowe, wsparcie prawno-podatkowe dla zarządów i likwidatorów i wiele więcej.

Księgowa Ostrołęka to takżeTwoja kadrowa

Oferta Biura Rachunkowego Petra to nie tylko usługi księgowe, ale także kadrowo-płacowe. Przedsiębiorcy zatrudniający pracowników i korzystający z usług księgowych Biura w Ostrołęce, mogą również wybrać dodatkową ofertę obsługi kadrowo-płacowej lub outsourcing kadrowo-płacowego. Outsourcing polega na wydzieleniu na zewnątrz przedsiębiorstwa całości lub części funkcji związanych z administracją kadrowo-płacową. Dzięki wsparciu systemu IT, przedsiębiorca korzystający z usług kadrowo-płacowych, ma dostęp pełny do danych i raportów kadrowo-płacowych. W ramach usług kadr i płac, księgowa Ostrołęka wykonuje następujące zadania:

  • zakładanie i prowadzenie akt osobowych,
  • tworzenie list płac wg wszystkich systemów płacowych,
  • generowanie paczek przelewów
  • Rozliczanie podatku od osób fizycznych
  • przygotowanie dokumentów pracowniczych (zatrudnienie, porozumienia, zwolnienie)
  • reprezentowanie klientów przed instytucjami publiczno-prawnymi: ZUS, PIP, PFRON, US, UP.

System IT dla firm

Nowoczesne i innowacyjne podejście Biura Rachunkowego Petra w Ostrołęce to również księgowość online, dzięki systemowi IT Petra24. Jest to nowoczesne narzędzie umożliwiające wykonywanie czynności księgowych, takich jak: wystawianie faktur, archiwizacja dokumentów firmy i wiele więcej. Ustawienia systemu można dopasować pod indywidualne potrzeby każdego przedsiębiorstwa – jednym z takich walorów, jest wielojęzyczny interfejs, który umożliwia właścicielowi firmy lub jego pracownikom samemu wybrać język, jakim chce pracować na programie. Dostęp do systemu IT dla klientów Biura Petra, to możliwość wykonywania pracy z każdego miejsca na ziemi o każdej porze dnia i nocy, bez konieczności obecności w biurze stacjonarnym. To ważne dla tych przedsiębiorców, którzy mieszkają lub pracują z dala od stacjonarnych biur księgowej Petra.

Biuro Rachunkowe Ostrołęka to oferta profesjonalnej, nowoczesnej i rozwojowej księgowości, która wspiera klientów nawet w najmniej standardowych potrzebach księgowych. Nad bezpieczeństwem finansów i dokumentacji zgodnej z prawem i przepisami Twojej firmy, czuwa zespół specjalistów od księgowości, kadr i płac, programistów i wdrożeniowców. Zadbaj o bezpieczną księgowość Twojej firmy i zaufaj księgowej w Ostrołęce.