Biuro rachunkowe Pruszków – księgowa

Prowadzisz firmę w Pruszkowie i szukasz zaufanej księgowej? A może dopiero myślisz o własnej działalności, ale masz wiele pytań i nie wiesz do kogo się z nimi zwrócić? Biuro Rachunkowe Pruszków, to odpowiedź na Twoje pytania. Dzięki profesjonalnej kadrze oferującej usługi z zakresu księgowości, kadr i płac oraz IT, Twoja księgowość będzie w bezpiecznych rękach.

Profesjonalne usługi księgowe w Pruszkowie dla Twojej firmy

Biuro Rachunkowe Petra od 11 lat świadczy usługi księgowe dla przedsiębiorców w całej Polsce. Już prawie 700 firm zaufało innowacyjnej księgowości, która oferuje wsparcie w nawet najbardziej niestandardowym problemie związanym z usługami księgowymi, kadrami i płacami oraz IT. Księgowa Pruszków każdego klienta traktuje indywidualnie, rozpoznaje potrzeby firmy i dopasowuje plan działania do oczekiwań przedsiębiorcy. Biuro Rachunkowe Puszków to oferta dla takich podmiotów, jak: spółki z o. o., spółki komandytowe, spółki jawne, spółki cywilne, spółki akcyjne, spółki nieruchomościowe, proste spółki akcyjne, spółki partnerskie, fundacje, stowarzyszenia, kluby sportowe, NGO oraz działalność gospodarczą osób fizycznych. Oferta kierowana jest zarówno do małych, średnich, jak i wielkich firm i oferuje pełną księgowość: Księgi handlowe, Podatkowa Książka Przychodów i Rozchodów (PKPiR), Ryczałt Ewidencjonowany, a także automatyzowanie procesów księgowych i przeprowadzanie integracje B2B.

Księgowa Pruszków to kompleksowe usługi dla przedsiębiorców

Księgowa w Pruszkowie Biura Rachunkowego Petra to kompleksowe podejście do firm, która obejmuje takie elementy, jak: księgowość, kadry i płace, rachunkowość zarządcza i raportowanie zarządcze, podatki, księga przychodów i rozchodów, faktury, pełna księgowość online, sprawozdawczość finansowa, księgowość spółek, nadzór księgowy i dyrektor finansowy na godziny, systemowe rozwiązania optymalizujące prace administracyjne (np. e-obieg dokumentów) i procesy księgowe, wsparcie prawno-podatkowe dla zarządów i likwidatorów i wiele więcej. Przedsiębiorca zatrudniający pracowników, a jednocześnie taki który nie korzysta z usług księgowości firmy Petra, może skorzystać z tzw. outsourcingu kadrowo-płacowego, które oferuje księgowość Pruszków. Jest to korzystanie z usług kadrowych z zewnątrz firmy, a pracodawca dzięki systemowi IT Petra24 ma na bieżąco wgląd do danych i raportów kadrowo-płacowych.

Księgowa w Pruszkowie pomoże Tobie założyć firmę

Z usług Biura Rachunkowego Petra mogą skorzystać przedsiębiorcy posiadający już swoje firmy, jak i również Ci stawiający pierwsze kroki w drodze do własnego biznesu. Księgowość Pruszków zapewnia wsparcie dla przyszłych przedsiębiorców oferując konsultacje i usługi związane ze wspieraniem wyboru m.in. form opodatkowania czy opracowaniem indywidualnej polityki rachunkowości. Ponadto dla funkcjonujących już przedsiębiorstw księgowa Pruszków, przygotowuje pełną dokumentację księgową i rozliczenia podatkowe dotyczące likwidacji, przekształcenia i innych zmian w spółkach. Jednocześnie wspiera klientów przy wszelkich reorganizacjach działalności, także optymalizacji procesów.

Wsparcie systemu IT dla firm współpracujących z Biurem Rachunkowym w Pruszkowie

Biuro Rachunkowe Petra w Pruszkowie oferuje swoim klientom dostęp do nowoczesnego programu obsługującego procesy księgowe i kadrowo-płacowe. System IT Petra24 umożliwia przedsiębiorcy dostęp do dokumentów firmowych przez 24/7, z każdego miejsca na ziemi, pod warunkiem dostępu do Internetu. Specjaliści z zespołu Petra po podpisaniu umowy z przedsiębiorcom, oferują instruktaż i wdrażanie do programu zarówno przedsiębiorcy, jak i jego pracowników. Dzięki wielojęzycznemu interfejsowi, klient może wybrać język, w jakim chce obsługiwać program. Poza standardowymi ustawieniami, dopasowanymi pod typowe działania związane z prowadzeniem księgowości w firmie, program IT Petra umożliwia dostosowanie ustawień pod potrzeby przedsiębiorcy i jego firmy.

Dlaczego warto wybrać Biuro Rachunkowe Pruszków?

Biuro Rachunkowe w Pruszkowie to doskonały wybór dla wszystkich przedsiębiorców, którzy cenią sobie zaufanych, rzetelnych i profesjonalnych księgowych. Kompleksowe podejście do klienta, a także dostosowanie oferty pod zindywidualizowane potrzeby przedsiębiorcy sprawia, że współpraca z Księgową w Pruszkowie pełni rolę współpracy partnerskiej opartej o zaufanie. Biuro Petra zapewnia wsparcie zespołu specjalistów z zakresu księgowości, kadr i płac oraz IT. Dodatkowo programiści firmy dbają o bezpieczeństwo wszelkich danych klientów, a dzięki temu korzystanie z programu Petra zapewnia przedsiębiorcy komfort w korzystaniu z usług księgowej online, mając pewność, że jego dane oraz dane firmy są zabezpieczone. Zespół księgowości Pruszków zapewnia profesjonalne i pełne wsparcie zarówno małym, jak i średnim oraz dużym firmom świadczącym usługi międzynarodowe. Dzięki wykwalifikowanej wielojęzycznej kadrze specjalistów usług księgowych, współpraca w językach obcych, nie stanowi żadnej przeszkody. Zaufaj Księgowej Pruszków – tak, jak zrobiło to już prawie 700 innych przedsiębiorców.