Biuro rachunkowe Radom – księgowa

Radom, miasto o powierzchni większej niż Paryż, to malownicza miejscowość położona w województwie Mazowieckim. Sąsiedztwo z Warszawą, czyni Radom miejscem atrakcyjnym dla przedsiębiorców, a każda firma potrzebuje swojego zaufanego księgowego. Biuro Rachunkowe Radom, to propozycja profesjonalnych usług z zakresu księgowości, kadr i płac oraz IT dla małych, średnich i dużych firm.

Księgowa Radom – najwyższej jakości usługi

Jeśli szukasz firmy w Radomiu, która pewnie i rzetelnie zajmie się Twoją księgowością, zaufaj innowacyjnemu Biuru Rachunkowemu Petra, tak jak zaufało im już ponad 680 przedsiębiorców. Jest to zespół profesjonalistów, którzy dostarczają najwyższej jakości usługi z zakresu księgowości, kadr i płac, a także IT dla firm. Księgowa Radom to wsparcie dla Twojej firmy, w takich obszarach, jak: księgowość, kadry i płace, rachunkowość zarządcza i raportowanie zarządcze, podatki, księga przychodów i rozchodów, faktury, pełna księgowość online, sprawozdawczość finansową, księgowość spółek, nadzór księgowy i dyrektor finansowy na godziny, systemowe rozwiązania optymalizujące prace administracyjne (np. e-obieg dokumentów) i procesy księgowe, wsparcie prawno-podatkowe dla zarządów i likwidatorów i wiele więcej.

Kto może skorzystać z usług Biura Rachunkowego w Radomiu?

Księgowa w Radomiu oferuje profesjonalne usługi księgowe, HR i IT zarówno dla małych, jak i średnich i dużych firm o zasięgu międzynarodowym. Oferta biura Petra dedykowana jest: działalnościom gospodarczym osób fizycznych, spółkom z o. o., spółkom komandytowym, spółkom jawnym, spółkom cywilnym, spółkom akcyjnych, spółkom nieruchomościowym, prostym spółkom akcyjnym, spółkom partnerskim, fundacjom, stowarzyszeniom, klubom sportowym, NGO. Poza usługami księgowymi, jak Księgi handlowe, Podatkowa Książka Przychodów i Rozchodów (PKPiR), Ryczałt Ewidencjonowany, Petra w Radomiu to także usługi z zakresu kadr i płac oraz IT dla firm.

Nowoczesna księgowość z szeroką ofertą dla firm

Biuro Rachunkowe Petra staje się liderem na rynku księgowości, dzięki swojemu innowacyjnemu podejściu i ciągłemu rozwojowi, który zapewnia klientowi pełne wsparcie, nawet w najmniej oczywistych rozwiązaniach. Szereg specjalistów z zakresu księgowości, kadr i płac oraz programistów czuwa nad komfortem i bezpieczeństwem swoich klientów. Księgowa Radom i jej eksperci na bieżąco śledzą zmiany w przepisach – dzięki temu, jako klient tego biura rachunkowego masz pewność, że Twoja firma zawsze działa zgodnie z obowiązującymi przepisami i prawem. Jednym z najsilniejszych atrybutów księgowości Petra jest wsparcie profesjonalnego programu IT – Petra24. Dzięki niemu przedsiębiorca ma dostęp do swoich dokumentów księgowych 24/7 w każdym miejscu na świecie, gdzie jest dostęp do Internetu. Oferta Księgowości online, umożliwia wsparcie przedsiębiorcom mieszkającym w znacznej odległości od Biura Radom, a którzy chcą powierzyć swoją księgowość profesjonalnej firmie. Biuro Rachunkowe Petra oferuje także usługi kadr i płac m.in..: paczki przelewów wynagrodzeń, kontakty z ZUS, US i PFRON, jak również outsourcing kadrowo-płacowy. Ta oferta dedykowana jest zarówno klientom usług księgowych biura w Radomiu, jak również dla tych przedsiębiorcom, którzy zatrudniają pracowników, a także dla firm, które są zainteresowane wydzieleniem działu kadrowego poza swoje struktury w ramach tzw. outsourcingu.

System IT Petra24

Wspomniany system IT od Biura Rachunkowego w Radomiu, działa “desctopowo” i przez Internet. Program posiada wielojęzyczny interfejs, a więc przedsiębiorca sam może wybrać język w jakim chce obsługiwać program. Warto wspomnieć, że również kadra księgowej w Radomiu, to wielojęzyczni specjaliści. W jaki sposób wygląda praca na systemie Petra24?

  1. Klient podpisuje umowę z biurem rachunkowym na warunkach regulaminowych lub indywidualnie ustalonych.
  2. Przedsiębiorca otrzymuje dostęp do programu IT ze standardowymi lub dedykowanymi ustawienia i funkcjonalności dopasowanej pod strukturę firmy i potrzeby klienta.
  3. Wdrażanie przedsiębiorcy i pracowników do obsługi systemu.
  4. Swobodne korzystanie z Petra24.

Specjaliści od księgowości w Radomiu, odpowiedzą na każde pytanie lub wątpliwość towarzyszącą klientom, podczas obsługiwania systemu. Dodatkowo, istnieje możliwość dowolnego rozbudowania systemu wg aktualnych potrzeb firmy.

Przedsiębiorców nieprzekonanych do nowoczesnych rozwiązań technologicznych i księgowości w chmurze, zapewniamy, że Petra w pełni dba o bezpieczeństwo danych – serwery i kopie w Data Center.

Jeśli szukasz odpowiedzialnej, profesjonalnego księgowego, który nie boi się nowoczesnych rozwiązań i traktuje klienta, jako partnera – zgłoś się do Biura Rachunkowe Radom i umów na konsultację z ekspertem od księgowości, kadr i płac lub IT. Księgowa w Radomiu wyróżnia się indywidualnym podejściem do klienta, a to daje gwarancję jakości usług, bez szablonowego podejścia do klienta. Bezpieczeństwa księgowości Twojej firmy, to priorytet Biura Petra.