Biuro rachunkowe Siedlce – księgowa

Siedlce to czwarte, co do wielkości miasto w województwie Mazowieckim, w którym swoją działalność prowadzi setki przedsiębiorców. Jeśli jesteś jednym z nich i poszukujesz zaufanego księgowego, który zadba o finanse i dokumentacje Twojej firmy – sprawdź, jaką ofertę przygotowała dla Ciebie Księgowa Siedlce, czyli Biuro Rachunkowe Petra. To kompleksowa obsługa księgowości, kadr i płac oraz nowoczesnego systemu IT dla firm.

Księgowa Siedlce – Twój zaufany doradca

Dlaczego Biuro Rachunkowe Siedlce, to księgowa której szukasz? Przede wszystkim 11 lat doświadczenia i blisko 700 zadowolonych przedsiębiorców to liczby mające rzetelne odzwierciedlenie w rzeczywistej praktyce Biura Petra. Na sukces tej księgowej składa się szereg elementów, takich jak:

 • partnerskie podejście do klienta,
 • branie odpowiedzialności za księgowość,
 • na bieżąco sprawdzanie przepisów, tak aby Twoja firma zawsze działała zgodnie z prawem,
 • indywidualne podejście do klienta i spełnienie jego potrzeb w zakresie księgowości, kadr i płac oraz IT,
 • nastawienie na rozwój i dostarczanie innowacyjnych rozwiązań dla Twojej firmy.

Nad wszystkimi tymi aspektami czuwają wysokiej klasy specjaliści od księgowości, rachunkowości zarządczej i spraw kadrowo-płacowych oraz programiści i wdrożeniowcy, przy wsparciu biegłych księgowych, doradców podatkowych oraz kancelaria radców prawnych.

Oferta dla przedsiębiorców w Siedlcach

Biuro Rachunkowe Petra w Siedlcach oferuje kompleksowe usługi z zakresu księgowości, kadr i płac, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz IT. To oferta dla małych, średnich i dużych firm również o zasięgu międzynarodowych, zarówno system IT Petra24 posiada wielojęzyczny interfejs, jak i kadra biura w Siedlcach posługuje się wieloma językami obcymi. Jakie podmioty są obsługiwane przez Biuro Rachunkowe Siedlce?

 • spółki z o. o.
 • spółki komandytowe
 • spółki jawne
 • spółki cywilne
 • spółki akcyjne
 • spółki nieruchomościowe
 • proste spółki akcyjne
 • spółki partnerskie
 • Fundacje i stowarzyszenia
 • kluby sportowe
 • NGO
 • działalność gospodarczą osób fizycznych

Biuro Petra zapewnia obsługę firm w zakresie pełnej księgowości: Księgi handlowe, Podatkowa Książka Przychodów i Rozchodów (PKPiR), Ryczałt Ewidencjonowany, ponadto raportowanie zarządcze i rozliczenia podatkowe, a także reprezentowanie klienta przed organami skarbowymi i ZUS.

Obsługa kadr i płac w Siedlcach

Biuro Rachunkowe w Siedlcach prowadzi również ofertę kadrowo-płacową dla firm, dla których realizują usługi księgowe, jak również dla firm, które są zainteresowane wydzieleniem działu kadrowego poza swoje struktury, w ramach outsourcingu kadrowo-płacowego. W zakresie usługi HR, księgowa Siedlce oferuje m.in.: paczki przelewów wynagrodzeń, kontakty z ZUS, US i PFRON, zakładanie i prowadzenie akt osobowych, tworzenie listy płac wg wszystkich systemów płacowych, przygotowanie dokumentów pracowniczych (zatrudnienie, porozumienia, zwolnienie i wiele więcej.

Nowoczesny i bezpieczny system IT dla klientów księgowości w Siedlcach

Jednym z wyjątkowych atutów Biura Rachunkowego Petra, jest własny innowacyjny system IT dostępny dla przedsiębiorców przystępujących do współpracy z księgową w Siedlcach. Chociaż program Petra24 jest zaawansowanym systemem IT, to jest jednocześnie prosty i intuicyjny w obsłudze. Specjaliści z biura w Siedlcach wdrożą przedsiębiorcę i jego pracowników do systemu, pokażą w jaki sposób poruszać się po programie i jakie są jego możliwości. Na systemie można pracować wg jego standardowych ustawień, ale także specjalnie dopasowanych pod konkretne, wykraczające poza standardowe usługi, ustawienia, które pozwolą przedsiębiorcy w pełni realizować księgowość online. System Petra umożliwia zatem usługi księgowe dla przedsiębiorców w całej Polsce, nie mieszkający w pobliżu biur Petra. Nowoczesna księgowość online jest bezpieczna dzięki zabezpieczeniom, o które dbają programiści Petry, a kopie wirtualne zapisane są w Data Center. Program Petra umożliwia takie działania, jak m.in..: dostęp do archiwum Twoich dokumentów: faktur, umów, projektów, a także możliwość wystawiana faktur. Ponadto system posiada szeroką możliwość rozwiązań dedykowanych i integracji B2B.

Biuro Rachunkowe w Siedlcach to oferta dla tych przedsiębiorców, którzy chcą powierzyć swoje finanse i dokumentacje księgową specjalistom. Eksperci z Biura Petra zapewniają kompleksową obsługę księgowości, kadr i płac oraz IT. Współpraca oparta o zaufaniu, zrozumieniu potrzeb klienta i zapewnieniu mu najwyższej jakości usług, to klucz do bezpiecznego i stabilnego rozwoju Twojej firmy. Dzięki opiece zaufanego doradcy, przedsiębiorca może skupić się na innych aspektach swojej działalności mając pewność, że o bezpieczeństwo jego finansów, kadr i płac dba odpowiednia kadra fachowców, czyli – Biuro Petra Księgowa w Siedlcach.