Księgowość Warszawa

Księgowość Warszawa
Księgowość w Warszawie/ foto: canva.com

Biuro Rachunkowe Petra prowadzi swoje biuro w największych miastach w Polsce – również w Warszawie i okolicach. Nasze działania obejmują również klientów z takich mazowieckich miast, jak: Radom, Siedlce, Pruszków, Ostrołęka, Mińsk Mazowiecki. Dowiedz się więcej o realizowanych przez nas zadań w biurze w Warszawie.

Księgowość Warszawa – Twoja nowa kadrowa

Księgowość Warszawa obejmuje nie tylko usługi związane z obliczeniem podatków, prowadzeniem ksiąg rachunkowych i innych czynności z zakresu księgowości, ale również wykonuje usługi outsourcingu kadrowo-płacowego. Outsourcing kadrowo-płacowy to zlecenie zewnętrznej firmie (biuru rachunkowemu) pieczy nad prowadzeniem zadań z zakresu kadr i płac. Oto najważniejsze zalety korzystania z tej usługi:

  • Obiektywna kadrowa – kadrowa, która nie posiada bezpośredniego kontaktu ze współpracownikami, jest bardziej niezależna i obiektywna. Bez prywatnych sympatii względem osób zatrudnionych w firmie, łatwiej jest jej zachować profesjonalizm i pracować zgodnie z założeniami i oczekiwaniami pracodawcy.
  • Oszczędność – korzystanie z zewnętrznej kadrowej to nie tylko oszczędność związana z brakiem zatrudnienia pracowników na stanowiskach kadrowo-płacowych, ale również poprawa kondycji firmy. Dział HR pracuje wydajnie dzięki obsłudze profesjonalistów, a to wpływa również na oszczędność czasu.
  • Dopasowanie do potrzeb klienta – każda firma pracuje inaczej, zatrudnia pracowników na różnych stanowiskach, a przy tym współpracę określają różne typy umów. Naszą ofertę dla każdego klienta dostosowujemy pod jego indywidualne potrzeby oraz oczekiwania.
  • Wsparcie IT – dzięki naszemu nowoczesnemu programowi IT Petra24, jako klient masz pełen dostęp do wszelkich raportów związanych z realizowaną przez nas usługą. Wszelkie dane są poufne i bezpieczne, a jako pracodawca otrzymujesz dostęp do listy płac, zwolnień pracowniczych, raportów i innych niezbędnych danych.

Księgowość w Warszawie – profesjonalna obsługa firm

Księgowość w Warszawie oferuje najwyższej jakości usługi dla małych, średnich i dużych firm. Jesteśmy wykwalifikowanym, wieloosobowym zespołem, który z zaangażowaniem będzie pełnił swoje zadania w oparciu o dobro Twojej firmy. Obawiasz się zmian prawnych i podatkowych? Nie nadążasz nad nowymi przepisami? Nie musisz się o to martwić powierzając nam księgowość swojej firmy. Na bieżąco aktualizujemy swoją wiedzę, bierzemy udział w szkoleniach i śledzimy zmiany w przepisach prawnych dla każdego typu działalności gospodarczej. Wspieramy naszych klientów przy formie opodatkowania firmy, wskazując najlepsze dla niego rozwiązania i możliwości. Zajmujemy się nie tylko obliczeniami, rachunkami, kadrami oraz płacami, ale także doradzamy i wspieramy naszych klientów. Informujemy przedsiębiorców o korzystnych opcjach dla ich firmy. Wśród nich znajdują się m.in.: przysługujące ulgi, możliwości dofinansowań i wiele innych aspektów wspierających rozwój przedsiębiorstwa.

Księgowość Warszawa – nowoczesna księgowość online

Księgowość Warszawa oferuje również wsparcie nowoczesnego programu do księgowości online oraz kadr i płac – Petra24. To nowoczesny i innowacyjny system wspierający procesy księgowe. Za jego pośrednictwem przedsiębiorca może wystawiać faktury, przeglądać wcześniejsze dokumenty oraz je archiwizować. W tzw. chmurze można przesyłać również wyciągi bankowe oraz wydruki z kasy fiskalnej. To jednak nie wszystko – program można dostosować pod indywidualne potrzeby każdego przedsiębiorstwa. Jest to możliwe dzięki regularnej modernizacji naszego systemu IT. Jego celem jest usprawnienie pracy każdej firmy, która korzysta z naszych usług. Program online do księgowości pozwala przedsiębiorcy na znacznie sprawniejsze prowadzenie działalności, bez konieczności odwiedzania nas w biurze z każdą kolejną fakturą. Wszystko możemy przesyłać online bez obaw o bezpieczeństwo. Nad nim czuwają nasi eksperci od systemu IT.

Księgowość w Warszawie to nowoczesna strona księgowości – zaufaj nam i skorzystaj z naszych usług.